Berisha sfidon Ramën nga Kukësi: Edi ndiqe këtë foltore, është punë burrash dhe jo pengjesh

1634053905_berisha-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sali Berisha ka sfiduar kryeministrin Edi Rama me pritjen që i bënë demokratët e Kukësit. Që në nisje të fjalës së tij, Berisha e ka këshilluar që ta ndjekë “live” takimin e tij, duke e cilësuar si “punë burrash”.

Në emrin tuaj i them Zografit biz, Edvin ndiqe këtë foltore. Këtu është punë burrash dhe jo punë pengjesh. Burra dhe gra të lira. Dhe jo punë pengjesh,”-tha Berisha që në nisje të fjalës së tij, duke thumbuar kështu edhe Bashën.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë