E djathta ekstreme është kërcënimi më i madh për demokracinë tonë, tha Ministrja e Brendshme gjermane Nancy Faeser. Neo-nazistët dhe ekstremistët e djathtë kryen 21.964 krime në Gjermani vitin e kaluar, njoftoi qeveria gjermane. Ministrja e Brendshme gjermane Nancy Faeser paraqiti një raport të qeverisë mbi krimet e motivuara politikisht në një konferencë shtypi në […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re