Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti amerikan Joe Biden, tha të premten në mbrëmje në Uashington se Amerika dhe aleatët e saj nuk do të frikësohen nga kërcënimet e presidentit rus Vladimir Putin dhe iu drejtua këtij të fundit duke i thënë se SHBA-të do të “mbrojnë çdo pëllëmbë të territorit të NATO-s”. Të premten, lideri i Rusisë nënshkroi dekrete […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë