Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Elbasan. Një 13-vjeçar ka rënë aksidentalisht  nga ballkani i pallatit dhe ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës  05:15 të mëngjesit , në lagjen “Emin Matraxhiu”.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 13 vjeçari kishte probleme me gjumin (vuante nga Somnambulizmi, të ecurit gjatë gjumit) dhe në momentin e rënies nga ballkoni 13 vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Rreth orës 05:15 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit, 13-vjeçari A.M, i cili ka ndërruar jetë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 13 vjeçari kishte probleme me gjumin (vuante nga Somnambulizmi, të ecurit gjatë gjumit) dhe në momentin e rënies nga ballkoni 13 vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.r.t

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re