Bie dollari, euro dhe paundi britanik, njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme

lll.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Frangës Zvicerane, Euros, Dollarit dhe Paundit Britanik.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.5, Shitet 105.2

Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 142.9, Shitet 143.9

Franga Zviceriane: Blihet 112.6, Shitet 113.4

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë