Mesditën e së dielës një turiste ka rënë në kanionin e Gjipesë.

Turistja si pasojë e rrëzimit ka pësuar fraktura të lehta në gjymturë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re