“Bllokohet” Donika Gervalla, nuk i “kujtohen” shtetet me të cilat ka diskutuar

33333.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Donika Gërvalla ka dështuar keq në një nga paraqitjet e saja në emisionet televizive.

Përderisa ishte e ftuar në T7 dhe po shpaloste të arriturat e saj në sferën ndërkombëtare, u bllokua, duke thënë se herën tjetër do t’i tregojë emrat e shteteve që më parë nuk kanë pranuar të ulen në tavolinë me Kosovën, por tani me Gërvallën në krye të MJ-së.

Më poshtë edhe videon e publikuar në rrjetet sociale:
{“@context” : “https://schema.org”,”@type” : “VideoObject”, “name” : ““Bllokohet” ministrja e jashtme, nuk i “kujtohen” shtetet me të cilat ka diskutuar”, “duration” : “PT22S”, “thumbnailUrl” : “https://abdyli.gjirafa.com/api/media/gjvideo/zxkgtg/retina.jpg”, “uploadDate” : “2021-11-30”, “contentUrl” : “https://video.gjirafa.com/embed/rec-2021-11-30-22-47-17-mp4?autoplay=true&am=true” }

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë