Sekretariati i Etikës ka përjashtuar me 10 ditë, deputetin e PD, Flamur Noka, për shkak të sjelljes së tij në seancën e fundit plenare.

Kujtojmë që Partia Socialiste kërkoi masë për edhe për deputetë të tjerë, Gazmend Bardhin, Ervin Salianjin, Luan Baçin dhe Edi Palokën, por për të katërt këto nuk u mor asnjë masë.

Në mbledhjen e Sekretariatit të Etikës, deputetët Noka e Baçi u shprehen se ata nuk do t’i ndalë asgjë për të ngritur zërin ndaj padrejtësive, pasi janë të zgjedhur nga populli opozitar.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re