Kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka marrë vendimin për të përjashtuar nga seanca plenare kreun e PD Sali Berisha.

 

Ky vendim erdhi pas bllokimit të foltores nga ana e Berishës, për çështjen e McGanical.

 

“Kemi kërkuar fjalën dhe ne do flasim deri nesër në drekë. Ne u flasim shqiptarëve për super skandalin që ka përfshirë Ramën. Përjashto Ramën, përjashto veten. Ne nuk e lëshojmë sallën, po mbrojmë interesin kombëtar”, tha Berisha.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re