Erion Braçe e ka konsideruar nje sulm te paster kriminal, plagosjen e kryebashkiakut te Divjakes Fredi Kokoneshit  dhe punonjesit te bashkise Gazmir Bullari.

 

Permes nje komunikimi ne rrjetet sociale, Braçe që është deputet i Divjakes shton se kemi te bejme me nje ngjarje shume te rende.

 

NGJARJA NE DIVJAKE

ESHTE NJE SULM I PASTER KRIMINAL! SHUME SHUME I RENDE!. E gjithe vemendja çrej minutes se pare eshte tek shendeti i kryetarit te bashkise Fredi Kokoneshi dhe i punonjesit te bashkise Gazmir Bullari!

Braçe shton se nuk ka pasur kurrsesi sherr ne polikliniken e Divjakes, por ky eshte nje sulm kriminal qe nuk mund te justifikohet me asgje.

Nuk ka pasur asnje debat, asnje konflikt, asnje sherr ne polikliniken e Divjakes! Zero! Ka ndodhur nje sulm kriminal qe nuk justifikohet me asgje, zero!

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re