Skip to content

Breshër i madh në Leskovik, dëmtohen vreshtat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reshje të dendura breshëri në Leskovik të Kolonjës gjate kesaj te marte.

 

Siç shihet edhe nga pamjet me poshte, dëmtimet në vreshtari janë të mëdha.

 

 

Reshjet e breshërit kanë nisur paraditen e sotme dhe kanë zgjatur më tepër se 30 minuta.

 

Kjo është hera e dytë që Kolonja preket nga breshëri, ku para disa javësh dëmtime të mëdha pati dhe në fshatin Boshanj.

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë