Skip to content

Breshëri shkatërron vreshtat në Kolonjë, shihni pamjet e pazakonta që ofron moti

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reshje të dendura të breshërit në Leskovik të Kolonjës. Siç shihet edhe pamjet, dëmtimet në vreshtari janë të mëdha.

Reshjet e breshërit kanë nisur paraditen e sotme dhe kanë zgjatur më tepër se 30 minuta.

Kjo është hera e dytë që Kolonja preket nga breshëri, ku para disa javësh dëmtime të mëdha pati dhe në fshatin Boshanj.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë