Një kamera sigurie regjistroi këto pamje, kur një fëmijë del në rrugë, ndërsa pranë tij po kalonte një kamion. Fatmirësisht një burrë ka arritur të pikasë fëmijën duke vrapuar dhe ka nisur menjëherë ta ndjekë. Burri e kap në momentin e fundit fëmijën, përpara se kamioni ta përplasë.

Pamjet u bënë virale në rrjet e media.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re