Dalin fotot e “Pixel 2xl”, celularit të ri të Google

Kur na ndan vetëm një ditë nga debutimi i Google Pixel 2, blogeri  Evan Blass publikoi imazhe frontale të telefonit të shumëpritur të Google.   Pixel...

Facebook: Reklamat ruse janë parë nga 10 milion persona

Facebook vlerëson se 10 milionë njerëz kanë parë reklamat që kishin lidhje me Rusinë, në platformën e rrjeteve sociale, para dhe pas zgjedhjeve presidenciale...

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT