Rikthehen Ola Bruko dhe vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti me programin “Gëzuar me...

Pas suksesit që formati “Gëzuar me ju” pati në mbrëmjen e ndërrimit të viteve 2023-2024, programi nis këtë të hënë rrugëtimin e tij në...

Ndodh propozimi i parë për martesë në Për’Puthen! Mes trëndafilash të kuq dhe lotësh

Një propozim për martesë ndodhi për herë të parë në “Për’Puthen”. Gerti propozoi Saiden në ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin, në praninë e nënave...

“Romeo dhe Zhuljeta” në BB

Një zarf i bardhë u kërkoi banorëve këtë të hënë që të organizojnë një shfaqje teatri. Juli, Egla dhe Ilnisa morën rolin për të ndarë...

“Është përbaltur emri im, por…”/ Xhensila Myrtezaj reagon ashpër në rrjete sociale: Do mbani...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka bërë një reagim të ashpër në rrjetë siciale, përkatësisht në insta story, për një ngjarje që i ka ndodhur së...

Kujtim Gjuzi i kthehet të ftuarës: Meritoni e shikon si mami Ilnisën!

Pasditja e sotme ka sjellë diskutime të tjera lidhur me lojën e banorëve në shtëpinë më të komentuar, Big Brother Vip Teksa është dhënë puthja...

“Nuk e përballoja dot më”/ Ervini pas eliminimit ka vetëm një merak: Me kë...

Ervini, për të cilin bileta e fatit kishte rezervuar vetëm vajtje, ka vetëm një merak pas eliminimit. “Nuk po rrija dot më, nuk e përballoja....