Rriten me 34% bizneset e mbyllura në maj-tetor, më të goditura Vlora e Shkodra

Pasoja që Covid-19 ka sjellë në ekonomi po ndihen më shumë te bizneset e vogla, që po detyrohen të mbyllin aktivitetin. Të dhënat nga Drejtoria...

SPOTLIGHT / Vdekjet nga Covid, Fico: Duhet auditim klinik, jo hetim Prokurorie

Subscribe Pas denoncimit të fundit të kreut të PD-së, Lulzim Basha, lidhur me manipulimin e shifrave të vdekjeve në vend si rezultat I...

“Të parandalojmë infeksionin!”/ Mjeku Sulçebe: Lufta kundër Covid nuk bëhet në spitale

Subscribe Situata e pandemisë është serioze dhe agresiviteti i virusit COVID-19 nuk është zbutur pasi jemi ende larg imunitetit të tufës. I ftuar në...

Covid-19/ Mbyllet për herë të dytë Gykata e Elbasanit

Mbyllet për herë të dytë Gjykata e Elbasanit, pasi katër gjyqtarë dhe tre sekretare janë infektuar me koronavirus. Pas simptomave, gjyqtarët dhe sekretaret kanë bërë...

Covid-19/ Mbyllet për herë të dytë Gjykata e Elbasanit

Mbyllet për herë të dytë Gjykata e Elbasanit, pasi katër gjyqtarë dhe tre sekretare janë infektuar me koronavirus. Pas simptomave, gjyqtarët dhe sekretaret kanë bërë...

Spotlight / A fshehën mjekët vdekjet në vend? Përplasen në Spotlight Jakaj dhe Spahiu

Subscribe Deputetja e PS-së, Klodiana Spahiu është përplasur mbrëmjen e sotme me Besnik Jakaj, ish-drejtorin i ISHP-së lidhur me çështjen e fshehjeve të...

Ish-ministri i Shëndetësisë: Kur pacienti vuan nga zemra, shkaku i vdekjes s’është Covid

Ish-ministri i Shëndetësisë, Gjergji Koja deklaron se Covid ka marrë pjesën e luanit në trajtimin e pacientëve, por mjeku mban për gjegjësi të përcaktojë...

SPOTLIGHT / Jakaj: Sars-Covid është grip. Është e turpshme të fluturojnë chartera jashtë!

Subscribe Ish-drejtori I Institutit të Shëndetit Publik, Besnik Jakaj, I ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi në Vizion Plus, është shprehur se Sars...

Rakacolli: Pasja e Covid nuk do të thotë se vdekja ka ardhur nga Covid

Një debat publik ka nisur pas deklarimit të kryetarit të PD-së Lulzim Basha, se qeveria ka fshehur shifrat reale të vdekjeve nga Covid. Autoritetet e...

SPOTLIGHT / Ish Drejtori i ISHP, Jakaj: Të gjitha vdekjet në shtëpi, nuk kanë...

Subscribe Pas denoncimit të bujshëm nga kreu i PD-së Lulzim Basha, manipulimi I shifrave të cdekjeve nga Covid-19 u shndërrua në debat plot...

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT

loading...