BERAT, MBETJET RREZIKOJNE SHEMBJEN E URES SE VELABISHTIT

BERAT, MBETJET RREZIKOJNE SHEMBJEN E URES SE VELABISHTIT SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

NE JANAR INVESTIME MADHORE PER BERATIN

NE JANAR INVESTIME MADHORE PER BERATIN NE JANAR INVESTIME MADHORE PER BERATIN

Ekskluzive/ Zbulohet se ku ka lindur ne te vertete aktori Aleksander Moisiu

Ekskluzive/ Zbulohet se ku ka lindur ne te vertete aktori Aleksander Moisiu https://youtu.be/XpXvksjhqNY   Emisioni i plote

Berat, policia fushatë sensibilizuese për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore

Berati TV Lajme: Berat, policia fushatë sensibilizuese për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore

SITUATE EPIDEMIOLOGJIKE NE QARKUN BERAT

SITUATE EPIDEMIOLOGJIKE NE QARKUN BERAT SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Emisioni Studio Plus ne Berati TV: te ftuar Paulo Muner dhe Arben Jaupaj

Emisioni Studio Plus ne Berati TV: te ftuar Paulo Muner dhe Arben Jaupaj

BERAT, FINALIZOHET OPERACIONI AKSI

BERAT, FINALIZOHET OPERACIONI AKSI BERAT, FINALIZOHET OPERACIONI AKSI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

TERMETI NDIHET EDHE NE BERAT, FLASIN BANORET

TERMETI NDIHET EDHE NE BERAT, FLASIN BANORET TERMETI NDIHET EDHE NE BERAT, FLASIN BANORET

BERAT, ARRESTOHEN 5 PERSONA, MES TYRE EDHE INSPEKTORI I POLICISE

BERAT, ARRESTOHEN 5 PERSONA, MES TYRE EDHE INSPEKTORI I POLICISE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

BERAT, BABAGJYSHI VJEN NGA LUMI OSUM: MINISTRI BLENDI KLOSI SHPERNDAN DHURATA PER FEMIJET

BERAT, BABAGJYSHI VJEN NGA LUMI OSUM: MINISTRI BLENDI KLOSI SHPERNDAN DHURATA PER FEMIJET

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT