Deputeti i opozitës Korab Lita është shfaqur me një shenjë në fytyrë gjatë ditës së sotme në Kuvend, të cilën është përpjekur që ta mbulojë me pambuk.

Lita ka thërritur në interpelancë ministrin e brendshëm, Sandër Lleshaj lidhur me situatën e krimit të vend, dhe me kultivimin e kanabisit.

Vijon…

/faxweb

loading...