Çfarë ndodhi në Peqin? Sekuestrohen 3 armë dhe një kallashnikov (Ja dyshimet e para)

3-4.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

3 armë, dy pistoleta dhe një kallashnikov janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në Peqin nga policia.

Armët e sekuestruara dyshohet të jenë përdorur në një ngjarje kriminale që ka ndodhur ne aksin Elbasan-Rrogozhinë.

Deri më tani nuk ka detaje të tjera se për çfarë ngjarje bëhet fjalë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë