Çfarë po ndodh në Milot? Furtuna dhe erërat e forta marrin para gjithçka! (VIDEO)

milot.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Miloti sot është përfshirë nga erëra të fuqishme por fatmirësisht nuk janë regjistruar dëme deri më tani. Ky qytet njihet si zonë që ka erëra me intensitet të lartë në këtë periudhë dhe sic shihet nga pamjet e siguruara nga Fax Neës qyteti është zbrazur nga këto kushte atmosferike. Disa tenda qe shërbenin si pika …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë