Skip to content

Çmimi i naftës po prek kulmin, Berisha reagon me tone të forta: Vjedhje! Rama po zhvat familjet shqiptare, urgjentisht të merret…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reagimi nga Sali Berisha:
Nafta arrin në 265 lekë për litër.
Rritje tjetër stratosferike e çmimit të naftes.
Bordi komunist i Edi Ramës nuk ka të ndaluar!
Çmimi i naftës shënon sot një tjetër rekord. 265 lekë për litër do të paguajnë shqiptarët duke nisur prej ditës së sotme. Çmënduri! Abuzim! Vjedhje!
Krye-hajduti ka vendosur të zhvasë çdo qindarkë nga familjet shqiptare, duke e çuar në stratosferë çmimin e naftës, nëpërmjet bordeve me mendësi komuniste. Me naftën po bëhej një abuzim i tejskajshëm në vend. Edhe pa krijimin e bordeve situata ishte alarmante, por u zhyt edhe më thellë që në momentin e krijimit të bordeve të vjedhjes.
Çmimi i naftës në rajon ka një diference të madhe me Shqipërinë, e faji këtu është kryekëput i qeverisë dhe Edi Ramës. Masa të menjëhershme duhen ndërmarrë ose çmenduria e këtij njeriu do të dëmtojë ekonominë e çdo qytetari shqiptar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë