Ky është punonjësi i policisë i arrestuar këtë të martë nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat pasi akuzohet se përmes mashtrimit ka çuar në banesën e tij një 13-vjeçare me të cilën ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale.

vijon…

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re