Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Tirana u mund 3 me 1 në duelin e parë të turit të dytë kualifikues të Conference League në Turqi kundër Beshiktash.

 

Pjesa e parë u mbyll 2 me 0 në favor të vendasve. Ata shënuan me anë të Bulut dhe Muleka.

 

Në pjesën e dytë bardheblute shkurtuan diferencat falë një goli të shënuarf nga Kaina Nunes I sapofutur në fushën e lojës pas një topi të dhënë nga e djathta nga Rimal Haxhiu.

 

Ishte një gol shprese për Tiranën mirëpo goli I shënuar në minutën e  94 nga Kilicsoy I prishi jo pak punë skuadrës së Shehit.

 

Per tu evidentuar prania e dhjetera tifozeve bardheblu ne stadium ne mbeshtetje te ekipit te tyre.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re