Home SHQIPERIA Covid-19 vazhdon të marrë jetë në Shqipëri, 9 viktima dhe qindra infektime brenda 24 orëve

Covid-19 vazhdon të marrë jetë në Shqipëri, 9 viktima dhe qindra infektime brenda 24 orëve

0
Covid-19 vazhdon të marrë jetë në Shqipëri, 9 viktima dhe qindra infektime brenda 24 orëve

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2008 testime, 218 qytetarë të infektuar, 9 humbje jete dhe 252 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë