Rudina Magjistari është moderatorja e radhës që mendohet se është infektuar me Covid-19. Sot ajo e ka drejtuar emisionin nga shtëpia e saj.

Fatmirësisht gjendja e saj është e qendrueshme dhe po kurohet në shtëpi, në kushte vetëizolimi.

Kohët e fundit kujtojmë që me koronavirus është infektuar Bora Zemani, Fjoralba Ponari (2 herë), Ardit Gjebrea dhe disa të tjerë.

Kohët e fundit situata pandemike në vend rezulton jo fort pozitive, teksa sot ne vendin tone u shënuan 1075 raste të reja dhe 18 humbje jetesh.  


Previous articleDuket si një fëmijë po nuk do ta besoni sa vjeç është ai