Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me operacionin e kësaj të enjteje në Berat ku iu vunë prangat 11 personave për kultivim kanabisi.

 

Sipas policisë, u sekuestruan 700 arka me kanabis, 8 thasë me hashash dhe sasi të tjera.

 

Vizion Plus ka mësuar edhe emrat e peronave që janë arrestuar, të cilët janë:

 

Hamdi Dyli, Endriol Xheka, Blerim Xheka, Samoel Lushaj, Jurgen Ujkaj, Mirvaldo Disha, Sidrit Bisha, Bashkim Mema, Edison Mema, Drita Mema dhe Izmire Mema.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re