Fax News ka siguaruar pamje nga aksidenti i rëndë që ndodhi paraditen e sotme në Kryebushat të Shkodrës, ku humbën jetën dy turistë polakë.

Siç shihet dhe nga pamjet, mjeti me të cilin ata udhëtonin, motor, ka përfunduar i shkatërruar plotësisht pas përplasjes me një golf.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb