Pas debateve të vazhdueshme mes kryetarit të komisionit Ervin Salianji dhe nënkryetarit Tonin Gogu, ku anëtarët e tjerë nuk patën mundësinë të merrnin fjalën, këta të fundit janë shkëputur nga mbledhja.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re