Home SHQIPERIA Dëborë rreth e rrotull dhe temperatura -10 gradë Celsius, qytetari lahet në liqenin e Ohrit (VIDEO)

Dëborë rreth e rrotull dhe temperatura -10 gradë Celsius, qytetari lahet në liqenin e Ohrit (VIDEO)

0
Dëborë rreth e rrotull dhe temperatura -10 gradë Celsius, qytetari lahet në liqenin e Ohrit (VIDEO)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Megjithëse temperaturat janë disa gradë nën zero ka disa qytetarë po sfidojnë motin e ftohtë.

Në temperatura -10 gradë Celsius një qytetar shqiptar zgjedh të lahet në ujërat e ftohta të liqenit. Në video shfaqet një i ri i quajtur Klajdi Mërtiri i cili pa marrë parasysh të ftohtin dhe temperaturat këtë të diel është zhytur në ujin e ftohtë të liqenit të Ohrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë