Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një deklarate për mediat ka folur edhe një herë për zgjedhjet e 25 prillit.

Basha i ka quajtur zgjedhjet si një m asakër zgjedhore. Ai ka shtuar se PD po vazhdon mbledhjen e fakteve të asaj që ka ndodhur në zgjedhjet e 25 prillit per te rrezuar me te gjitha menyrat e mundshme regjimin Rama-Doshi-Rakipi.


Previous articleE papritur, pas 27-vitesh bashke, divorcohen Bill Gates dhe gruaja e tij Melinda