“Qeveria të japë llogari kurse Edi Rama vijon me shfaqjen e radhës duke kërcënuar SPAK për të mos vazhduar të hetuar të aferave ndaj qeverisë. SPAK-u do të hetojë ashtu sic thotë raporti i DASH që korrupsioni është përhapur në të gjithë qeverinë, këto shfaqje vijnë për të mbuluar aferat korruptive. Populli shqiptar duan transparencë që ky kuvend të funksionojë në mënyrë normale. Drejtësia e re po kërcënohet nga persona që kanë pushtet kurse opozita nuk kërcënon por inkurajoj SPAK që të vazhdojë me aferën inceneratorëve dhe korrupsion e përhapur në gjithë qeverinë”, tha Tabaku

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb