Skip to content

Del foto e 22-vjeçarit që u fundos me makinë në rezervuar/ Mesazhi prekës: Zoti të deshi më shumë se ne!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Del fotoja e 22-vjeçarit Erion Muça, i cili dje humbi tragjikisht jetën një ditë më parë, pasi u fundos me makinë në rezervuarin e Çekrezës, bashkë me 20-vjeçaren Dorina Gjokgjinaj.

 

Për nxjerrjen e trupave të pajetë u desh ndërhyrja e polumbarëve të RENEA-s.

 

Një shok i 22-vjeçarit ka bërë një postim prekës, teksa publikon një foto krah viktimës dhe shkruan se “Zoti të deshti më shumë se ne Erion Muça. Qofsh i parajsës. Shihemi sërish”.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë