Skip to content

Del mesazhi/ Çfarë u shfaq në kompjuterat e pikave kufitare pas sulmit kibernetik: Kjo lojë do vazhdojë (FOTO)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Kjo lojë do të vazhdojë. Shqipëria po paguan për aktet terroriste  të MEK”.

 

Ky ka qenë mesazhi që është shfaqur në kompjuterat policisë kufitare që prej mbrëmjes së djeshme, duke sistemi TIMS u sulmua nga hakerat.

 

Kryeministri Edi Rama e drejton sërish gishtin nga Irani edhe për rënien e sistemit TIMS ndërsa premton rikthim të normalitetit së shpejti.

 

“Shqipëria ende po paguan për aktet terroriste të kultit MEK në Durrës; Dhe kjo lojë do të vazhdojë”, është ky mesazhi që shfaqet.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë