Është zbardhur vendimi i Gjykatës së Posaçme për të dënuar me 2 vite burg ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, dhe për të konfiskuar disa prej pasurive të tij, që janë përfituar në mënyrë të dyshimtë.

Gjykata vendosi:

 

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re