Skip to content

Depoja e armëve në Tiranë, policia jep detajet: Pas modifikimit do të shiteshin për ngjarje kriminale, siguroheshin nga persona me precedent! Dy të arrestuar

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Tiranës ka zbuluar një depo që merrej me modifikimin e armëve të zjarrit në zonën e Yzberishtit. Nga operacioni i policisë janë sekuestruar një sasi armësh dhe municionesh luftarake, ndërsa në pranga ka rënë 2 persona.

Dy të arrestuarit janë  Elvis Bakalli dhe Dorian Kalo.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë