Deputeti shqiptar kosovari Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë bashkëshortja e tij.

Në foton e postuar në rrjetin social Facebook, Glauk shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushen dhe bashkëshortja zbulon edhe emrin e veçantë që i kanë vendosur.

Çifti i kanë vendosur vajzës emrin Erena.

Mirë se erdhe! ERENA Glauk Konjufca”, ka shkruar bashkëshortja e deputetit, Emira.