Skip to content

Detaje nga aksidenti i rëndë në Gjirokastër/ Zjarrfikësit nxjerrin trupin nga kamioni, shoferi me plagë të shumta pritet të transportohet me helikopter drejt Tiranës (Pamje)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Detaje të reja dalin nga aksidenti i rëndë që ndodhi pasditen e sotme pranë fshatit Shtepëz të Gjirokastrës.

Burimet e “Fax News” bëjnë me dije se shoferi i një kamioni që transportontye lëndë drusore ka humbur kontrollin dhe për pasojë është rrëzuar në një hendek të pyllëzuar. Pas 30 minuta tentativash, zjarrfikësit kanë arritur që të nxjerrin trupin e shoferit i cili ka marrë plagë të shumta dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Pritet që nga momenti në moment i plagosuri me iniciale F.H, të niset me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

(Momentet kur i plagosuri transportohet me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë