Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Detaje të reja ka mësuar ABC News, në lidhje me arrestimi e ish-kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako dhe zyrtarëve të tjerë të kësaj bashkie.

Gazetari  Ermal Vija thotë se janë lëshuar 10 masa arresti,  7 me masë sigurie “arrest me burg, përfshirë edhe Dakon dhe tre të tjerë janë lënë me masë sigurie “arrest shtëpie”.

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re