Skip to content

Detaje të reja nga aksidenti në Gjirokastër/ Zjarrfikësit nxjerrin trupin nga kamioni, shoferi i plagosur rëndë, pritet të transportohet me helikopter drejt Tiranës

  • 16/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Detaje të reja dalin nga aksidenti i rëndë që ndodhi pasditen e sotme pranë fshatit shtepëz të Gjirokastrës.

Burimet e “Fax News” bëjnë me dije se shoferi i një kamioni ka humbur kontrollin dhe për pasojë është rrëzuar në një zonë të pyllëzuar. Pas shumë minutash tentative, zjarrfikësit kanë arritur që të nxjerrin trupin e shoferit që është plagosur rëndë duke marrë dëmtime të shumta në trup.

Proitet që nga momenti në moment i plagosuri me iniciale F.H të niset me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë