Detaje të reja nga atentati me kallashnikov: Viktima dhe të afërmit me origjinë nga Dibra, Erion Çelaj ulej pranë dritares për të…

pamjet.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Detaje të reja nga atentati me kallashnikov: Viktima dhe të afërmit me origjinë nga Dibra. Mesohet se Erion Çelaj ulej pranë dritares për te monituar biznesin.

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë