Detaje të reja nga zjarri në Korçë: Në banesë ishin 4 persona, njëri nuk ia doli dot (EMRI)

juea.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje re rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës, aty ku një banesë është përfshirë nga flakët në momentin kur brenda ishin 4 persona.

Dyshohet se njëri nga ata nuk ia ka dalë dot të shpëtojë por është shkrumbuar nga flakët. Ai është Vasil Dolani.

Ngjarja ndodhi në lagjen numër 12, në zonën e quajtuar Çezma e Amzës. Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca në vendngjarje.

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë