Skip to content

Detyronte mbesën e mitur që të lypte në rrugë, policia shpall në kërkim 44-vjeçarin në Fier (EMRI)

  • 18/03/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Fierit ka shpallur në kërkim 44-vjeçarin Shpëtim Muharremi, i cili detyronte mbesën e tij të mitur që të lypte në rrugë.

Mësohet se 44-vjeçari kishte një muaj që kishte dalë nga burgu.

Muharremi kishte në kujdestari 14-vjeçaren, që ishte vajza e motrës së tij, të cilën e shfrytëzonte duke e detyruar që të dilte rrugëve.

E mitura aktualisht është dërguar në shtëpinë e fëmijëve.

14-vjeçarja i perket komunitetit rom dhe jetonte në një lagje në Levan të Fierit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë