Dy të rinj në Tiranë janë arrestuar, pasi kanë ushtruar dhunë fizike nga nënës dhe babait.

 

Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se shtetasi me iniciale O.L 27-vjeç banues në Pezë Helmës, ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

 

Ndërsa shtetasi me iniciale A. H., 22 vjeç, banues në Vaqarr, ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re