Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës për dhunë në familje. Një 35 vjeçar, banues në Tiranë, është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Një tjetër 35 vjeçar është arrestuar për dhunë ndaj bashkëshortes. Ndërsa një 26 vjeçar pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij, si dhe ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e policisë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re