Një 62 vjeçar në Petrelë është arrestuar nga policia për shkak se dhunoi dhe kanosi me armë bashkëshorten e tij.

 

Përmes një njoftimi, policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale A.A.

 

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 arrestuan shtetasin A. A., 62 vjeç, banues në Petrelë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe dyshohet se e ka kanosur atë me armë zjarri”, njofton policia.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re