Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Gëzim Baçajn, i cili pak ditë më parë dhunoi ish-vjehrrën dhe nipin e saj të mitur e më pas tentoi t’i digjte në banesë.

 

E njëjta masë sigurie është dhënë edhe për Durim Klemendi, i cili akuzohet për moskallëzim krimi.

 

Gjyqtare  e çështjes ishte Lireza Sinollari dhe prokuror Hyrjet Lamaj.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re