Skënder Alias dhe Stefan Gjinika janë dy personat e shpallur në kërkim nga policia e Sarandës. Këta dy shtetas akuzohen se kanë dhunuar me mjete të forta 3 pjesëtarë të familjes Avduli për motive pronësie.

Të plagosurit, Shaban dhe Florenc Avduli dhe një tjetër shtetas janë paraqitur në spital me plagë të shumta nëpër trup të shkaktuara nga shtetasit e shpallur në kërkim.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb