Skip to content

Digjet automjeti në Delvinë, nuk dihen shkaqet

  • 22/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nje automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Delvinës. Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur pas mesnate dhe nuk dihen ende shkaqet.

 

Më datë 22.06.2022, rreth orës 00:50, në lagjen “9 nëntori”, Delvinë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”, në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë