Skip to content

Digjet gjatë natës makina në Delvinë, policia jep detajet

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një makinë është djegur gjatë natës në Delvinë. Sipas policisë në lagjen “9 nëntori”, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”,  në pronësi të shtetasit L. K.

Policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Delvinë/Informacion paraprak

Më datë 22.06.2022, rreth orës 00:50, në lagjen “9 nëntori”, Delvinë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”,  në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë