Skip to content

Digjet makina e trafikantit në Korçë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një makinë është djegur pak para mesnate në lagjen 17 të qytetit të Korçës.

 

Mjeti tip “benz”, në pronësi të Arjan Zengos, ishte parkuar në rrugë kur u përfshi nga flakët. Si pasojë makina u shkrumbua totalisht.

 

Zjarrëvënia sipas policisë, ishte e qëllimshme, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Pronari i makinës, Arjan Zengo, rezulton me precedent kriminal në fushën e narkotikëve dhe kjo është hera e dytë që atij i djegin automjetin.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë